Gizlilik Sözleşmesi

Yasal Uyarılar

(NumaralarOrg) numaralar.org sitesinde yorum, kayıt, numara sorgulfakat ve içerik gönderenlerin IP adresi gibi bilgileri resmi makamlardan aksi yönde bir talep gelmediği ve 4.maddedeki hâl ortaya çıkmadığı sürece gizlilik içerisinde saklanmaktadır.

NumaralarOrg, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklfakatyacaktır. NumaralarOrg, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak fakatcıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması fakatcıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

Kullanıcıların numaralar.org sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

numaralar.org, açık ve net olarak dolandırıcılık yapıldığı tespit edilen telefon numaraları için, ziyaretçileri yanıltıcı, asılsız sahte/yandaş yorumun yapıldığı ilgili telefon numarasındaki yorum bölümünde, siteye gönderilen fake(sahte) yorum/yorumları yapan kişi veya kişilerin(yandaşların) IP adreslerini, resmi makamlardan bir talep gelmesi beklenmeden yorum sayfasında ifşa edebilecektir ve sözkonusu bu durum, ilgili kişiler tarafından dolandırılmış olan ziyaretçilerin, resmi makamlara şikayetlerini daha kolay yapabilmesini fakatçlandırmaktadır.

numaralar.org kullanıcılara bir kamu ve ücretsiz hizmet vermektedir.

dikkatle Web sitesini kullanımınızı yönetir aşağıdaki temel kuralları gözden geçirin. Web sitesi kullanımınız takip etmek ve bu Şartlar ve Kullanım Koşulları bağlı kalmayı koşulsuz bir anlaşma olduğunu lütfen unutmayın. Eğer ("Kullanıcı") onlara kabul etmiyorsanız, Web Sitesi için herhangi bir malzeme temin, Web sitesini kullanarak veya onlardan herhangi bir malzeme indirmek yok.

numaralar.org güncelleme veya Kullanıcı önceden haber vermeksizin herhangi bir zfakatnda bu Şartlar ve Koşullar değiştirme hakkını saklı tutar. Böyle bir değişiklik aşağıdaki Web sitesini kullanmanız takip etmek ve değişmiş olarak bu Şartlar ve Koşullara bağlı olması için koşulsuz anlaşma. Bu nedenle, biz Website her kullandığınızda bu şartları Kullanım Koşulları gözden geçirmenizi öneririz.

Bu Kullanım Şartları ve Koşulları Web Sitesi kullanımı için geçerli ve herhangi bir bağlantılı üçüncü taraf sitelere uzatmak gerekmez. Bu Şartlar ve Koşullar ve burada referans olarak dahil edilmiştir Gizlilik Politikası, Web Sitesi ile ilgili sizin ve numaralar.org arasındaki tüm anlaşmayı ("Sözleşme") içerir. Tüm haklar değil açıkça verilmiş burada saklıdır.


İzin ve Yasaklı

Diğer Kullanıcılar ile paylaşma ve fikir alışverişinde / bilgi fakatcıyla Web sitesini kullanabilirsiniz. Sen, sınırlfakat olmaksızın antitröst veya diğer yasadışı ticaret veya iş uygulfakatları, federal ve eyalet menkul kıymetler yasaları ile ilgili yürürlükteki yasaları da dahil olmak üzere, herhangi bir yerel, eyalet, ulusal ya da uluslararası hukuku ihlal ABD Menkul tarafından yayımlanan yönetmelikler Website kullanfakatzsınız ve Borsa Komisyonu, herhangi bir ulusal ya da diğer menkul değişimi herhangi bir kural ve mal veya teknik veri ihracat ve yeniden ihracat yöneten herhangi bir ABD yasaları, kuralları ve yönetmelikleri.

yükleyebilir veya herhangi bir kişinin telif hakkı, patent, ticari marka, ticari sır veya ihlal veya misappropriates herhangi bir malzeme iletmek, ya da herhangi bir bilgi Web sitesi üzerinden olabilecek herhangi bir gizlilik yükümlülüklerinin ihlali anlamına hangi açıklanmasını ifşa edemez .

herhangi bir virüs, solucan, Truva atları, ya da zararlı bilgisayar kodu diğer formları yüklemek, ne de mantıksız trafik yükleri Siteye ağını veya sunucularını tabi, ya da başka davranış meşgul olmayabilir Sitesi sıradan çalışması için yıkıcı kabul.

kesinlikle üzerinde iletişim veya herhangi bir yasadışı, zararlı, saldırgan, tehdit, taciz, iftira niteliğinde, taciz, iftira, kaba, müstehcen, saygısız, nefret dolu, açık cinsel, hileli, ırkçı, etnik veya başka Web sitesi aracılığıyla yasaktır suç teşkil edecek davranışları teşvik herhangi bir malzeme, sınırlı sakıncalı dahil olmak üzere herhangi bir tür, malzeme, ancak, hukuki sorumluluk doğuran veya başka herhangi bir yerel, eyalet, ulusal ya da uluslararası hukuku ihlal.

açıkça oluşturarak veya pazarlfakat derleme ve / veya fakatcıyla, Web Sitesi görünebilir adresleri, telefon numaraları, faks numaraları, e-posta adreslerini ve diğer iletişim bilgilerini içeren, derleme ve diğer Kullanıcıların kişisel bilgileri kullanması yasaklanmıştır faks, e-posta, ya da diğer teknolojik araçlarla olsun, diğer Kullanıcılar istenmeyen pazarlfakat malzemeleri göndermesini posta listeleri ve.

Ayrıca açıkça pazarlfakat fakatçları için üçüncü taraf taraflara Kullanıcıların kişisel bilgilerini dağıtmak yasaktır.


Kullanıcı Gönderimler / Gönderme

numaralar.org Web sitesi aracılığıyla sizden gizli ya da özel bilgi almak istemiyorum. Herhangi bir malzeme, bilgi, ya da diğer ilettiğiniz iletişim veya post Web Sitesi ("Katılımlar") gizli olmayan olarak kabul edilecektir.


Kullanıcı Tartışma Listeleri ve Forum

numaralar.org olabilir , ancak, dahil olmak üzere, monitör veya iletişim kullanıcıların iletmek nerede Web sitesinde herhangi alanları gözden ya da post veya birbirleriyle sadece iletişim zorunda değildir ancak kullanıcı forumlarında sınırlı değildir ve E-posta listeleri, ve bu tür iletişimin içeriği. numaralar.org , ancak, aksi takdirde telif hakkı, iftira, mahremiyet, müstehcenlik, ya da yasaları çerçevesinde doğan olsun ya da olmasın, bu tür iletişimin içeriğine ilişkin herhangi bir sorumluluk olacaktır. numaralar.org 'düzenleyebilir veya herhangi bir zfakatnda kendi takdirine bağlı Web sitesinde içeriği kaldırabilir.


Kişisel Tanıtıcı Bilgilerin Kullanımı

Web Sitesi sunulan Bilgi göre yönetilmektedir numaralar.org 'ın güncel Gizlilik Politikası ve bu web sitesinin belirtilen lisans.

Web Sitesi ile kayıt yaparken, doğru, güncel ve tam bilgi vermeyi kabul ediyorum. Bu korumak ve derhal o, doğru, güncel ve eksiksiz tutmak için bu hesap bilgilerini güncellemek sizin sorumluluğunuzdadır. Geçerli, hileli yanlış, hatalı, eksik veya olmayan herhangi bir bilgi sağlar, ya da bu bilgilerin güncel, hileli yanlış, hatalı, eksik, ya da olmadığını şüphelenmek için makul nedenleri varsa, biz askıya alma veya sona erdirme hakkını saklı tutarız önceden haber vermeksizin ve hesap Web Sitesi her türlü mevcut ve gelecekteki kullanımını reddetme.

Web Sitesi bölümleri Web Sitesi sunulan bazı İçerik ve / veya ek özelliklere erişmek için, Web sitesini ziyaret basitçe görülebilir rağmen , bir konuk olarak imzalfakatk veya bir üye olarak kayıt olmanız gerekebilir. Eğer web sitesinde bir hesap oluşturursanız, adınızı, adresinizi, bir kullanıcı kimliği ve parola sağlfakatk için istenebilir. Parola ve hesabın gizliliğini korumaktan sorumludur ve tam şifrenizi veya hesabınızla bağlantılı olarak meydana gelen tüm faaliyetlerden sorumludur. İstediğimiz hemen şifrenizi veya hesabınızın herhangi bir güvenlik ihlalini ya yetkisiz kullanımı bize bildirmek için kabul. Bundan başka hesapları sonlandırıldı, hesabınızı veya Kullanıcı kimliğini kullanarak Web Sitesi erişmek için olanlar da dahil diğerleri, izin kabul edersiniz. Sen hibe numaralar.org , iletmek monitör, mağaza almak ve Web Sitesi çalışmasına ve size hizmet sunumunda bağlantılı bilgilerinizi kullanma hakkı. numaralar.org olfakatz ve herhangi gönderdiğiniz bilgileri, ya da veya üçüncü tarafların kullanımına veya iletilen bilgilerin yanlış herhangi bir sorumluluk ya da yükümlülük üstlenmek ya da web sitesini kullanarak alınan yok . Hesabınızda kişisel bilgilerin gizliliğini korumak konusunda daha fazla bilgi edinmek için, lütfen Gizlilik Politikası ziyaret edin.


Tazminat

, savunmak tazmin tutun kabul zararsız numaralar.org , ajanlar, gelen ve doğan, makul avukatlık ücretleri dahil olmak üzere her türlü talep, hasar, masraf ve giderleri, karşı satıcıları veya tedarikçileri veya sınırlfakat olmaksızın dahil olmak üzere Web sitesini kullanımı ya da kötüye, ilgili herhangi bir fikri mülkiyet hakkı veya herhangi bir kişinin başka hakkının bu Şartlar ve Koşulların ihlal etmeniz, sizin tarafınızdan ihlali veya hesabınızın başka abone veya kullanıcı, veya varlık.


Fesih

Her iki tarafın sona kadar

Bu Kullanım Şartları ve Koşullar etkilidir. Artık bu Şartlar ve Koşullara bağlı olmayı kabul ederseniz, web sitesinin kullanımını durdurmalıdır. Eğer Web Sitesi, kendi içerik veya bu terimler, koşullar ve politikalar herhangi memnun değilseniz, sizin tek yasal çare Web sitesini kullanarak durdurma etmektir. Biz inanıyoruz eğer numaralar.org gibi kullanım (i), tfakatmen kendi takdirine bağlı olarak, önceden haber vermeksizin, feshetme veya Web sitesini erişim ve web sitesinin kullanımını veya parça askıya alma hakkını saklı herhangi bir yasayı ihlal eden; (Ii) çıkarları ya da başka bir kişi veya kurumun fikri mülkiyet veya diğer hakların da dahil olmak üzere çıkarları, zararlı; veya (iii) burada numaralar.org Bu Şartlar ve Kullanım Koşulları ihlal olduğuna inanmak için nedenlerimiz var.


Genel

numaralar.org Web Sitesi İçerik uygun veya indirilebilir hiçbir iddiada. İçeriğe Erişim bazı kişiler tarafından ya da bazı ülkelerde yasal olmayabilir. Amerika Birleşik Devletleri dışından Website erişmek varsa, kendi risk bunu ve yasalara uymakla sorumludur. Uluslararası Mal Satış Sözleşmelerine İlişkin BM Sözleşmesi hükümleri bu Şartlar için geçerli değildir. Bir parti tek parti yazılı belirleyeceği gibi, ya da başka bir adrese iş, o partinin başlıca hukuk memurunun dikkatini bu partinin temel yerde yazılı olarak ya da başka bir yöntemle diğer tarafa bildirebilir. Tarihinden sonra posta ön ödemeli, 7 iş günü uluslararası kurye tarafından gönderilen eğer Bildirimi, kişisel teslim veya faks üzerine verilen, ya da, postalfakat tarihinden sonra posta ücretini ödeyerek, 5 iş günü ile sertifikalı posta ile gönderilen, ya da sayılır edilecektir posta. Burada düzenlenen herhangi bir hüküm uygulanfakatz olarak ise, geri kalan hükümler herhangi bir şekilde etkilenmeden tam güçle devam edecektir. Ayrıca, taraflar en yakın niyet ve uygulanfakatz hükmün ekonomik etkisini yaklaşan uygulanabilir bir hüküm gibi uygulanfakatz hükmü yerine kabul. Bölüm başlıkları sadece referans fakatçlıdır ve tanımlfakatk sınırlfakatmakta, ya da bölümün içeriğini veya kapsamını tarif yoktur. başarısızlığı numaralar.org feragat teşkil etmez sizin veya başkaları tarafından bu Sözleşmenin ihlali ile ilgili hareket etmek ve saygı ile numaralar.org 'haklarını sınırlfakatk olmayacaktır Böyle ihlal veya sonraki ihlallerine. Herhangi bir eylem veya işlem doğan veya bu Anlaşma veya Web sitesinin Kullanıcının kullanımına ilişkin Belçika mahkemelerinde dava olmalı, ve bu tür mahkemelerin münhasır yargı kişisel ve mekan kabul etmiş sayılırsınız. Eylem doğar size Web sitesini kullanımı ile ilgili olabilecek herhangi bir eylem nedeni iddia veya neden sonra bir (1) yıl içinde açılmalıdır. Bu Şartlar tarafların tüm anlayış ve anlaşmayı belirtilen ve onların konu olarak, taraflar arasında her türlü sözlü veya yazılı anlaşma veya mutabakatların yerine geçer. Bu Anlaşmanın herhangi bir hükmünün ihlali feragat başka veya daha sonraki ihlalinden bir feragat olarak edilmeyecektir.


Diğer Malzemeler Linkler

Web Sitesi bağımsız üçüncü şahıslar tarafından sahip olunan veya işletilen sitelere bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar yalnızca size kolaylık ve referans için verilmiştir. Bu nedenle, biz bu sitelerde yayınlanan herhangi bir içerik sorumlu değildir tür sitelerini kontrol ve yok. aslında numaralar.org teklif tür bağlantılar onaylanması, yetkilendirme, ya da bu sitenin sponsorluğunda, içeriği veya burada belirtilen şirketler veya ürünler ve numaralar.org olarak herhangi bir şekilde tefsir edilmemelidir .com Web Sitesi eğilimleri, sponsorluk veya ciro eksikliğine dikkat etme hakkını saklı tutar. Eğer Web Sitesi tarafından bağlanmış üçüncü parti sitelerden herhangi birine erişmeye karar verirseniz, kendi riski tfakatmen bunu. Bazı siteler arfakat sonuçları otomatik veya başka çalıştırırız Çünkü, uygunsuz ya da saldırgan kabul edilebilir bilgileri içeren sitelere bağlantı numaralar.org materyalin doğruluğu, telif haklarına uygunluğu, yasallığı veya edep sorumlu tutulfakatz Üçüncü şahıs sitelerinde bulunan, ve bu vesile geri dönülmez tür sitelere göre bize karşı herhangi bir iddia feragat.


Olası Şartlar ve Koşullar İhlali Of Bildirim

Web sitesinde yayınlanan bu materyal veya içerik Şartlar ve Koşullar ihlal ettiğine karar verirseniz, buradan bize ulaşın .


Bizim Çerez Politikası

Çerezleri ile ilgili; Yeni AB kuralları kuralları çerezler sadece kullanıcı rıza vermiş web siteleri tarafından kullanılabileceğini ifade Mayıs 26 2011 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Bizim çerez politikası size nasıl ve neden biz kullanma aşçı, ve size çerez kullanımını kontrol etmek hakkında bilgi vermek açıklfakatk için tasarlanmıştır.


Çerezler nelerdir?

"Çerezler" bu web sitesini ziyaret ederken bir web sitesi bilgisayarınızın sabit sürücüsüne gönderir küçük veri parçalarıdır. Bu veriler anonim ve bu çerezler kişisel sizi tanımlfakatk mümkün değil. Bu web sitesi tarafından teslim sadece çerezleri tüm "üçüncü parti çerezleri" vardır; onlar bize değil doğrudan olan hizmetler kullandığımız başka bir şirket tarafından teslim ve olmasıdır. çerezleri istihdam Kullandığımız hizmetler Google Analytics ve Google Adsense vardır. Biz bu üçüncü taraf çerezleri üzerinde hiçbir kontrole sahip.


Google Analytics (Devamı)

Web sitemizin ziyaretçileri web sitesi ile meşgul anlfakatk için Google analytics kullanabilir. analitik verilerin anonim ve bireysel ziyaretçiler tespit değildir. Her sayfa, kullanıcıların web sitemizi bulmak için arfakat anahtar kelimeler ne sıklıkta ve uzun benzersiz kullanıcıların web sitesini ziyaret nasıl ve ne ziyaret kaç kez Google Analytics gibi web sitemiz hakkında faktörleri anlayarak ziyaretçi deneyimini geliştirmek için yardımcı olur. Bu bilgilerin hiçbiri kişisel olarak sizi belirleyebilir. Google Analytics çerezleri reddetme seçebilir ve ayrıca Google Analytics Kapsamı Dışında ekle-web sitenizin ziyaret hakkında bilgi toplfakatya gelen Google Analytics engeller tarayıcınızda, yükleyebilirsiniz: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout


Google Adsense (Devamı)

Sitemizde reklam Google Adsense tarafından teslim edilir. Bu reklam ziyaret ettiğiniz sayfaların hakkında genel bilgi keşfetmek için çerezleri kullanır, ve size ilginizi çekebilecek reklamlar sunmak için bu bilgileri kullanır. Bu sistem anonim ve kim bilmiyor. Biz bu bilgilerin herhangi bir erişim yok. Eğer hala web sitemizde reklamlar göreceksiniz reklam çerezleri alma Çekinilen, fakat onlar size uygun olmayacaktır edin. Burada hedeflenen reklam-out seçebilirsiniz: http://www.google.com/ads/preferences/plugin/


Çerezlerin kullanımını nasıl kontrol edebilirsiniz ?

Eğer bilgisayarınızda bu web sitesinden gelen çerezleri kabul etmek istemiyorsanız yapabilecekleriniz:

1) Google Analytics ve Google Adsense den çıkmak için yukarıda ki bağlantılı Google araçlarını kullanın;

2) Google Adsense ve Google Analytics Google'ın web sitesinden, opt-out bilgiler de dahil olmak üzere, çerezleri nasıl kullandığınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://www.google.com/policies/privacy/ads/#toc-analytics

3) Web tarayıcınızda güvenlik ayarlarını değiştirmek (Internet Explorer, Google Chrome, Safari, vb)

4) Bu dış bağlantılar bilgi için sağlanabilir fakat dış web sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir.